Klienci

Współpracujemy z wieloma firmami pomagając rozwiązywać ich problemy i rozbudowując ich własną infrastrukturę informatyczną. Z niektórymi z nich, możemy poszczycić się wieloletnią współpracą, która wciąż wzbogaca nas o nowe doświadczenia. 

 • Aden Sp. z o.o.

  Firma świadczy usługi dla dużych, średnich i małych firm w zakresie rozwiązań bazodanowych, systemów CMS, systemów obiegu dokumentów.

 • Archeton Sp. z o.o.

  Firma projektowa działająca na rynku w Polsce od 1991 r. Od początku swojej działalności zajmuje się opracowaniem i sprzedażą gotowych projektów domów jednorodzinnych, starając się jak najlepiej spełniać różnorodne wymagania inwestorów.

 • Jan Fejkiel Gallery

  Galeria współczesnej grafiki i rysunku założona w 1991 roku przez historyka sztuki. Prowadzi działalność handlową, wystawienniczą oraz edytorską, współpracuje z instytucjami artystycznymi i artystami reprezentującymi różne orientacje i generacje twórcze. Organizuje wystawy indywidualne oraz zbiorowe w kraju i zagranicą.

 • grafiQa

  Firma oferuje wszelkie projekty graficzne a w szczególności indywidualne projekty serwisów, stron, wizytówek i banerów internetowych. Pomoc i konsultacje przy rejestracji domen internetowych.  Projekty stron opartych o Quick.Cms i Quick.Cart a także indywidualnie dopasowany hosting - konta www, ftp i poczta bez limitu transferu.